SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „PIEKARY” OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

SPRZĄTACZKA POSESJI

OBOWIĄZKI:

  • Utrzymanie porządku i czystości w budynkach oraz na podległym terenie przydomowym:
  • Odśnieżanie chodników i ulic w rejonie obsługi, posypywanie piaskiem miejsc oblodzonych, śliskich i niebezpiecznych.
  • Bieżąca obsługa zsypów wraz z przetkaniem i porządkowaniem boksów śmietników oraz dezynfekcja tych urządzeń.
  • Porządkowanie budynków po zaistniałych awariach instalacji wodnokanalizacyjnej centralnego ogrzewania, itp.
  • Wywieszanie ogłoszeń i informacji oraz w miarę potrzeb ich doręczanie mieszkańcom. Dbałość o aktualność tablic ogłoszeniowych.

TECHNIK JEDNOSTKI

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie w zakresie budownictwa ogólnego
  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętność podejmowania decyzji i realizowania zamierzonych celów
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji wykonanych prac
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Prawo jazdy kat. B

Aplikacje  prosimy składać osobiście  w sekretariacie Spółdzielni, lub na adres

Administratorem Pani/Pana danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIEKARY” z siedzibą w Legnicy, ul. Bieszczadzka 1a, 59-220 Legnica. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Bez odrębnej zgody Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 13 ust 1 i 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.